BAWAX s.r.o.
Telefon :
+420 271961740-2
Fax :
+420 271961740
Mobil :
+420 724241277
Akce
Oprava - servis
Tepelné zpracování potravin
Stroje na mechanické zpracování surovin
Sprchy tlakové
Kávovary, výrobníky teplých nápojů
Konvektomaty
Varná modulární zařízení
Gastronádoby, termoporty, nádobí,
Chemie pro stroje a zařízení
Nerezové vozíky, výlevky, koše, atd.
Váhy
Bazar
Náhradní díly
Náhradní díly
Několik slov o firmě BAWAX s.r.o.

Její vznik se datuje rokem 1992, kdy zanikl státní podnik stejného jména odštěpený z pražské Kovoslužby.
Původní servis pro váhy a nářezové stroje jsme rozšířili o opravy velkokuchyňského zařízení a služby s tím spojené, tj. projektování, montáž, servis, (u vah a obchodního závaží též pravidelné úřední ověřování), s ústřední myšlenkou zajistit komplexní službu zákazníkům. O tom do jaké míry se nám to daří, vypovídá referenční listina na níž jako zákazníci figurují např: kuchyně senátu ČR, Česká televize, Eurest, prodejní řetězce Plus discont, Tesco, Ikea, KFC, hotely Intercontinental, Mövenpick, Ambassador, Olympic, Esplanade a více než 600 dalších státních i soukromých organizací a firem. Prestižním dílem naší firmy je vybavení kavárny Slavia na Národní třídě, slavnostně uvedené do provozu panem prezidentem Václavem Havlem. Pečovat o klienty se nám daří i díky dlouholetým zkušenostem v oboru, dobře vybavenému dílenskému středisku v Praze Hostivaři a hlavně našim technikům, kteří jsou vyškoleni u zahraničních i tuzemských výrobců.
Firma BAWAX s.r.o. nabízí aktivní i pasivní gastronomickou technologii ve velmi širokém spektru typů i cen. Zájemci o určitý druh zařízení nebo služby poskytneme v první fázi jednání informace o možnostech volby, navrhneme zpravidla několik řešení a provedeme finanční kalkulaci. Vlastní výběr pak přizpůsobíme přímo požadavkům zákazníka v návaznosti na prostorové uspořádání budoucího provozu. Projekční dokumentace je zpracována tak, aby vyhovovala podmínkám žádosti o povolení stavby a respektovala hygienické předpisy pro zvolený typ provozu.
Servisním organizacím i drobným opravcům gastronomických zařízení nabízíme prodej náhradních dílů za výhodné ceny.
Bližší informace podáme na telefonních číslech : 271961740, 271961741 a mobilním telefonu 724241277, nebo prostřednictvím našich pracovníků na adrese: BAWAX s.r.o. Brumovická 22, 102 00 Praha 10 Hostivař.


BAWAX s.r.o.
Informace o počtu zaměstnanců odborných profesí
Kmenoví zaměstnanci: 12 prac. (profese – servisní technici v oboru elektromontážních prací a elektronických zařízení, instalace, zámečnické práce, servis vah a mechanici zařízení, 2x thp.)
Externisté: 6 prac. (projekce, opravy a instalace plynospotřebičů, průmyslové chlazení, revizní technik elektro)
Údaje o materiálním a technickém vybavení.
Vozový park:
Vlastní: 1x Ford Transit,4x dodávkový automobil,
Smluvní partneři: nákladní doprava 2x AVIA
Dílenské středisko-vybavení:
Základní kovoobráběcí stroje 4ks
Svářecí zařízení pro ocel a nerez v ochranné atmosféře
Specializovaná elektrodílna vybavená diagnostickými přístroji pro měření elektrických veličin, včetně izolačního odporu elektrospotřebičů a nebezpečného dotykového napětí
Dílna pro kalibraci obchodního závaží
Sklad náhradních dílů
Dílna pro opravy gastronomické a potravinářské technologie
Kancelář příjmu a výdeje zakázek
Údaje platné k 11.12.2006