BAWAX s.r.o.
Telefon :
+420 271961740-2
Fax :
+420 271961740
Mobil :
+420 724241277
Akce
Oprava - servis
Tepelné zpracování potravin
Stroje na mechanické zpracování surovin
Sprchy tlakové
Kávovary, výrobníky teplých nápojů
Konvektomaty
Varná modulární zařízení
Gastronádoby, termoporty, nádobí,
Chemie pro stroje a zařízení
Nerezové vozíky, výlevky, koše, atd.
  Váhy
 
Váhy s výpočtem ceny
 
Váhy bez výpočtu ceny
 
Váhy můstkové - úředně ověřené
 
Váhy technologické - bez možnosti ověření
 
Váhy počítací
závaží
Bazar
Náhradní díly
Náhradní díly
Váhy    Váhy počítací
Vzhledem k měnícím se cenám, kontaktujte nás pro jejich upřesnění.
U vah určených k obchodnímu styku je v ceně i úřední ověření. Třída II. a III.

UVEDENÉ CENY JSOU BEZ DPH
VÁHA POČÍTACÍ CAS EC
7.400,-
Ověřitelná počítací váha CAS EC je opatřena zákaznickým displejem, který je umístěn na zadní straně váhy. Používá se v obchodech s prodejem spojovacího materiálu na počítání kusů pro přímý obchodní styk. Může sloužit i ve velkobchodech a skladech pro počítání součástek nebo ve výrobních procesech. Váha má možnost pracovat v 6-ti režimech a to: počítání kusů, procentuelní vážení, limitní vážení, limitní vážení počtu kusů, limitní procentuelní vážení, sčítání navážek. Tato váha je jako poměrová váha velmi spolehlivá, přesná a stabilní. Rychlost vyhodnocení váženého vzorku je u této váhy velmi vysoká a to do 2s. Váha pracuje s vysokým rozlišením externích dílků (30 000) a tím umožňuje velmi přesné počítání kusů, dokonce s velmi malou hmotností. Váha pojme 200 paměti pro jednotku hmotnosti vzorku pro snadnou a rychlou práci. Bateriový provoz umožňuje použití těchto vah při výkonu ve skladech a jiných oblastech s obtížným přístupem k elektrické síti. S připojenou tiskárnou štítku DLP lze tisknout 10 různých formátů etiket.
- parametry
 
VÁHA POČÍTACÍ TSCQHC
7.265,-
Úředně ověřitelná váha (III) je opatřena zákaznickým displejem. Zákaznický displej velikosti 24mm je umístěn na straně zákazníka v těle váhy pod miskou. Používá se v obchodech s prodejem spojovacího materiálu na počítání kusů pro přímý obchodní styk. Rychlost vyhodnocení váženého vzorku je u této váhy velmi rychlá a to do 1s. Umožňuje tisk vážního lístku nebo etiket na externí tiskárnu DLP-50. Váha pracuje s vysokým rozlišením externích dílků (30 000) a tím umožňuje velmi přesné počítání kusů, dokonce s velmi malou hmotností (10x přesnější než je zobrazená na displeji).Předností váhy je velký LCD displej o velikosti 20mm s modrým LED podvícením, který je čitelný z velké vzdálenosti a pod úhlem 170°.
- váživost 3kg parametry
- váživost 6kg parametry
- váživost 15kg parametry
- váživost 30kg parametry
VÁHA POČÍTACÍ CAS EC-H
7.400,-
Technologická počítací váha, která je velmi spolehlivá a přesná. Tato váha je určená pro kontrolní vážení ve skladech, výrobnách, průmyslových podnicích atd. Váha má možnost pracovat v 6-ti režimech a to: počítání kusů, procentuelní vážení, limitní vážení, limitní vážení počtu kusů, limitní procentuelní vážení, sčítání navážek. Mezi přednosti váhy patří vysoká rychlost vyhodnocení váženého vzorku 2 s, možnost připojení tiskárny nebo PC, paměť pro až 200 položek a zabudovaný akumulátor pro vážení v prostředích, kde není možnost připojení váhy do elektrické sítě.
- parametry
 
VÁHA POČÍTACÍ CAS ED-H
6.500,-
Technologická váha je určena pro počítání kusů, např.šroubů, matiček a různých drobných součástek, zejména ve skladech. kvalitní a spolehlivá váha, rychlá doba ustálení a stabilní hodnota výsledku, interní akumulátor, režim sčítání kusů, interní rozlišení 600 000 dílků, 50 hodin provozu na akumulátor, modré podsvícení displeje.
- parametry
Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.