BAWAX s.r.o.
Telefon :
+420 271961740-2
Fax :
+420 271961740
Mobil :
+420 724241277
Akce
Oprava - servis
Tepelné zpracování potravin
  Stroje na mechanické zpracování surovin
 
Nářezové stroje
 
Krouhače zeleniny
 
Univerzální roboti
 
Roboty kombinované
Ruční ponorné mixery
Sprchy tlakové
Kávovary, výrobníky teplých nápojů
Konvektomaty
Varná modulární zařízení
Gastronádoby, termoporty, nádobí,
Chemie pro stroje a zařízení
Nerezové vozíky, výlevky, koše, atd.
Váhy
Bazar
Náhradní díly
Náhradní díly
Stroje na mechanické zpracování surovin    Krouhače zeleniny
Krouhači lze zpracovávat syrovou zeleninu, ovoce, a na speciálních discích ořechy, parmazán, strouhanku, čokoládu, křen, brambory a jiné. Krouhače jsou vybaveny magnetickou bezpečnostní pojistkou, brzdným systémem motoru a automatický restartem. Široký výběr disků umožňuje v závislosti na modulu plátkovat, strouhat, nudličkovat, kostičkovač i hranolkovat. DISKY nejsou součástí krouhače a musí se objednat samostatně!

UVEDENÉ CENY JSOU BEZ DPH
KROUHAČ ZELENINY ROBOT COUPE CL 20 D
22394
21.495,-
Krouhač zeleniny CL 20 je určen pro menší gastronomické provozy s požadavkem na kvalitní a výkonné zpracování zeleniny. Vhodné pro školky, restaurace a bistra s max. denní kapacitou do 60 porcí. Zpracovává syrovou zeleninu, ovoce a na speciálních discích ořechy, parmezán, strouhanku, čokoládu, brambory, křen a mrkev. Nelze kostičkovat a hranolkovat. Je vybaven magnetickou bezpečnostní pojistkou, brzdným systémem motoru a automatickým restartem při uzavření plnícího otvoru přítlačnou pákou. Krouhací hlava je z tvrzeného polykarbonátu ABS a má 2 násypné otvory:
1 trubicový otvor o průměru 58 mm pro zpracování dlouhých a křehkých druhů zeleniny (např. cukety, okurky, houby) s vynikající přesností řezu, 1× velký plnící otvor: 104 cm2 pro krouhání objemných druhů zeleniny jako zelí nebo celeru. Během jedné operace lze zpracovat např. až 7 rajčat. Kryt motorového bloku je z tvrzeného polykarbonátu ABS. Odnímatelná nádoba a víko krouhací nádoby lze pro snadné čištění mýt v myčce. Na krouhači zeleniny CL 20 lze použít disky na plátkování, vlnkování, strouhání a krájení nudliček ze všech druhů zeleniny. Vzhledem k širokému sortimentu až 23 disků se krouhač zeleniny CL 20 dodává bez disků. Dle konkrétního požadavku zákazníka lze vybrat požadovaný disk nebo využít zvýhodněné sady disků.
- parametry
 
KROUHAČ ZELENINY ROBOT COUPE CL 30 Bistro
24432
27.510,-
Krouhač zeleniny CL 30 Bistro je určen pro menší gastronomické provozy s požadavkem na kvalitní a výkonné zpracování zeleniny. Vhodné pro školky, restaurace, bistra s max. denní kapacitou do 80 porcí. Zpracovává syrovou zeleninu, ovoce a na speciálních discích ořechy, parmezán, strouhanku, čokoládu, brambory, křen a mrkev. Je vybaven magnetickou bezpečnostní pojistkou, brzdným systémem motoru a automatickým restartem při uzavření plnícího otvoru přítlačnou pákou. Krouhací hlava je z tvrzeného polykarbonátu ABS a má 2 násypné otvory :1 trubicový otvor o průměru 58 mm pro zpracování odlouhých a křehkých druhů zeleniny (např. cukety, okurky, houby) s vynikající přesností řezu, 1× velký plnící otvor: 104 cm2 pro krouhání objemných druhů zeleniny jako zelí nebo celeru. Během jedné operace lze zpracovat např. až 7 rajčat. Kryt motorového bloku je z tvrzeného polykarbonátu ABS. Odnímatelná nádoba a víko krouhací nádoby lze pro snadné čištění mýt v myčce. Na krouhači zeleniny CL 30 Bistro lze použít disky na plátkování, vlnkování, strouhání a krájení nudliček ze všech druhů zeleniny. Vzhledem k širokému sortimentu až 27 disků se krouhač zeleniny CL 30 Bistro dodává bez disků. Dle konkrétního požadavku zákazníka lze vybrat požadovaný disk nebo využít zvýhodněné sady disků.
- parametry
KROUHAČ ZELENINY ROBOT COUPE CL 40
24570
36.390,-
Krouhač zeleniny CL 40 je určen pro menší gastronomické provozy s požadavkem na kvalitní a výkonné zpracování zeleniny. Vhodné pro školky, restaurace, bistra, přípravny sendvičů s max. denní kapacitou do 80 porcí. Zpracovává syrovou zeleninu, ovoce a na speciálních discích ořechy, parmezán, strouhanku, čokoládu, brambory, křen a mrkev. Je vybaven magnetickou bezpečnostní pojistkou, brzdným systémem motoru a automatickým restartem při uzavření plnícího otvoru přítlačnou pákou. Krouhací hlava je z polykarbonátu – víko a nerezu – nádoba a má 2 násypné otvory :1 trubicový otvor o průměru 58 mm pro zpracování dlouhých a křehkých druhů zeleniny (např. cukety, okurky, houby) s vynikající přesností řezu, 1× velký plnící otvor: 104 cm2 pro krouhání objemných druhů zeleniny jako zelí nebo celeru. Během jedné operace lze zpracovat např. až 7 rajčat. Kryt motorového bloku je kovový. Speciální vyhazovací rameno pro krouhání zelí. Odnímatelná nádoba a víko krouhací nádoby lze pro snadné čištění mýt v myčce. Na krouhači zeleniny CL 40 lze použít disky na plátkování, vlnkování, strouhání, nudličkování, kostičkování a hranolkování. Vzhledem k širokému sortimentu až 28 disků se krouhač zeleniny CL 40 dodává bez disků. Dle konkrétního požadavku zákazníka lze vybrat požadovaný disk nebo využít zvýhodněné sady disků.
- parametry
 
KROUHAČ ZELENINY ROBOT COUPE CL 50
22440
40.530,-
Krouhač zeleniny CL 50 E je určen pro střední gastronomické provozy s požadavkem na kvalitní a výkonné zpracování zeleniny. Jednofázový model s jednou rychlostí. Vhodné pro rychlá občerstvení, bistra, školní jídelny, lahůdky, restaurace a pizzerie s max. denní kapacitou do 300 porcí. Zpracovává syrovou zeleninu, ovoce a na speciálních discích ořechy, parmezán, strouhanku, čokoládu, brambory, křen a mrkev. Je vybaven magnetickou bezpečnostní pojistkou, brzdným systémem motoru a automatickým restartem. Krouhací hlava je kovová a má 2 násypné otvory :1 trubicový otvor o průměru 58 mm pro zpracování dlouhých a křehkých druhů zeleniny (např. cukety, okurky, houby) s vynikající přesností řezu, 1× tvar D: 139 cm2 pro krouhání objemných druhů zeleniny jako zelí nebo celeru. Během jedné operace lze zpracovat např. až 10 rajčat. Kryt motorového bloku je z polykarbonátu. Na krouhači zeleniny CL 50 E lze použít disky na plátkování, strouhání, nudličkování, kostičkování a hranolkování. Vzhledem k širokému sortimentu až 48 disků se krouhač zeleniny CL 50 E dodává bez disků. Dle konkrétního požadavku zákazníka lze vybrat požadovaný disk nebo využít zvýhodněné sady disků.
- parametry
KROUHAČ ZELENINY ROBOT COUPE CL 52
24490
70.690,-
Celokovový krouhač zeleniny CL 52 je určen pro střední gastronomické provozy s požadavkem na kvalitní a výkonné zpracování zeleniny. Výhodou tohoto modelu je výkonná velkoobjemová násypná hlava s novým ergonomickým řešením stlačovací páky. Vhodné pro restaurace, školy, závodní jídelny a hotely s max. denní kapacitou do 400 porcí. Zpracovává syrovou zeleninu, ovoce a na speciálních discích ořechy, parmezán, strouhanku, čokoládu, brambory, křen a mrkev. Je vybaven magnetickou bezpečnostní pojistkou, brzdným systémem motoru a automatickým restartem. Krouhací hlava je kovová a má 2 násypné otvory :1 trubicový otvor o průměru 58 mm pro zpracování dlouhých a křehkých druhů zeleniny (např. cukety, okurky, houby) s vynikající přesností řezu, 1× velký plnící otvor: 227 cm2 pro krouhání objemných druhů zeleniny jako zelí nebo celeru. Během jedné operace lze zpracovat např. až 15 rajčat. Kryt motorového bloku je nerezový. Na krouhači zeleniny CL 52 lze použít disky na plátkování, vlnkování, strouhání, nudličkování, kostičkování a hranolkování. Vzhledem k širokému sortimentu až 50 disků se krouhač zeleniny CL 52 dodává bez disků. Dle konkrétního požadavku zákazníka lze vybrat požadovaný disk nebo využít zvýhodněné sady disků.
- parametry
   
Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.