BAWAX s.r.o.
Telefon :
+420 271961740-2
Fax :
+420 271961740
Mobil :
+420 724241277
Akce
Oprava - servis
Tepelné zpracování potravin
  Stroje na mechanické zpracování surovin
 
Nářezové stroje
 
Krouhače zeleniny
 
Univerzální roboti
 
Roboty kombinované
 
Ruční ponorné mixery
Ruční ponorný šlehač
Sprchy tlakové
Kávovary, výrobníky teplých nápojů
Konvektomaty
Varná modulární zařízení
Gastronádoby, termoporty, nádobí,
Chemie pro stroje a zařízení
Nerezové vozíky, výlevky, koše, atd.
Váhy
Bazar
Náhradní díly
Náhradní díly
Stroje na mechanické zpracování surovin    Ruční ponorné mixery
Délka nerez ramene dle typového označení. Dvojí těsnění.

UVEDENÉ CENY JSOU BEZ DPH
RUČNÍ PONORNÝ MIXER ROBOT COUPE MINI MP 160 V.V.
34740
9.365,-
Ruční ponorný mixér Mini MP 160 V.V. je vhodný pro restaurace, jesle, lahůdkářství, ideální pro malá množství. Mini MP 160 V.V. je vybaven variabilní rychlostí v rozsahu 2000 až 12500 ot./min. Automatická regulace rychlosti. Kompletně rozebíratelný nůž a pata hřídele. Kryt motorového bloku je kovový. Nerezová hřídel, zvon a nůž pro delší životnost (hřídel a zvon z jednoho kusu). Vlisovaný nerez nůž modelu Mini MP 160 V.V. je využíván pro přípravu polévek, hustých polévek a omáček a zaručuje perfektní hygienu. Kotouč na emulze pro provzdušnění studených nebo teplých omáček, které se zlehčí a napění. Zvon je vybaven tříúrovňovým vodotěsným těsněním. Standardní vybavení modelu Mini MP 160 V.V.:mixovací nůž, disk na šlehání, držákem na zavěšení, klíč umožňující rozebrat mixovací nůž.
 
RUČNÍ PONORNÝ MIXER ROBOT COUPE MINI MP 190 V.V.
34750
10.615,-
Ruční ponorný mixér Mini MP 190 V.V. je vhodný pro restaurace, jesle, lahůdkářství, ideální pro malá množství. Mini MP 190 V.V. je vybaven variabilní rychlostí v rozsahu 2000 až 12500 ot./min. Automatická regulace rychlosti. Kompletně rozebíratelný nůž a pata hřídele. Kryt motorového bloku je kovový. Nerezová hřídel, zvon a nůž pro delší životnost (rozebíratelná hřídel a zvon). Vlisovaný nerez nůž modelu Mini MP 190 V.V. je využíván pro přípravu polévek, hustých polévek a omáček a zaručuje perfektní hygienu. Kotouč na emulze pro provzdušnění studených nebo teplých omáček, které se zlehčí a napění. Zvon je vybaven tříúrovňovým vodotěsným těsněním. Standardní vybavení modelu Mini MP 190 V.V.:mixovací nůž, disk na šlehání, držák na zavěšení,klíč umožňující rozebrat mixovací nůž.
RUČNÍ PONORNÝ MIXER ROBOT COUPE MINI MP 240 V.V.
34760
11.995,-
Ruční ponorný mixér Mini MP 240 V.V. je vhodný pro restaurace, jesle, lahůdkářství, ideální pro malá množství. Mini MP 240 V.V. je vybaven variabilní rychlostí v rozsahu 2000 až 12500 ot./min. Automatická regulace rychlosti. Kompletně rozebíratelný nůž a pata hřídele. Kryt motorového bloku je kovový. Nerezová hřídel, zvon a nůž pro delší životnost (rozebíratelná hřídel a zvon). Vlisovaný nerez nůž modelu Mini MP 240 V.V. je využíván pro přípravu polévek, hustých polévek a omáček a zaručuje perfektní hygienu. Kotouč na emulze pro provzdušnění studených nebo teplých omáček, které se zlehčí a napění. Zvon je vybaven tříúrovňovým vodotěsným těsněním. Standardní vybavení modelu Mini MP 240 V.V.:mixovací nůž, disk na šlehání, držák na zavěšení, klíč umožňující rozebrat mixovací nůž.
 
RUČNÍ PONORNÝ MIXER ROBOT COUPE CMP 250 A V.V.
34240A
14.500,-
Ruční ponorný mixér CMP 250 V.V. je vhodný pro restaurace, školní jídelny, lahůdkářství. Maximum zpracovávaného množství do 15 l. Tvar rukojeti umožňuje správné a pohodlné držení mixéru. Mixovací nůž, zvon a noha mixeru jsou z nerezu. Kryt motorového bloku je plastový. Variabilní rychlost v rozsahu 2300 až 9600 ot./min.
Mixer je vybaven systémem samoregulace rychlosti. Kompletně rozebíratelný nůž, zvon i noha mixeru umožňuje snadné čištění a jednoduchou údržbu a splňuje požadavky systému HACCP. Zvon je vybaven tříúrovňovým jištěním vodotěsnosti nohy mixéru. Vlisovaný nerez nůž mixeru je využíván pro přípravu polévek, hustých polévek a omáček a zaručuje perfektní hygienu. Standardní vybavení mixeru CMP 250 V.V.: mixovací nůž,
nástěnný držák na zavěšení, klíč umožňující rozebrat mixovací nůž.
RUČNÍ PONORNÝ MIXER ROBOT COUPE CMP 300 V.V.
34230A
15.750,-
Ruční ponorný mixér CMP 300 V.V. je vhodný pro restaurace, školní jídelny, lahůdkářství. Maximum zpracovávaného množství do 30 l. Tvar rukojeti umožňuje správné a pohodlné držení mixéru. Mixovací nůž, zvon a noha mixeru jsou z nerezu. Kryt motorového bloku je plastový. Variabilní rychlost v rozsahu 2300 až 9600 ot./min.
Mixer je vybaven systémem samoregulace rychlosti. Kompletně rozebíratelný nůž, zvon i noha mixeru umožňuje snadné čištění a jednoduchou údržbu a splňuje požadavky systému HACCP. Zvon je vybaven tříúrovňovým jištěním vodotěsnosti nohy mixéru. Vlisovaný nerez nůž mixeru je využíván pro přípravu polévek, hustých polévek a omáček a zaručuje perfektní hygienu. Standardní vybavení mixeru CMP 300 V.V.: mixovací nůž,
nástěnný držák na zavěšení, klíč umožňující rozebrat mixovací nůž.
 
RUČNÍ PONORNÝ MIXER ROBOT COUPE CMP 350 V.V.
34250A
17.115,-
Ruční ponorný mixér CMP 350 V.V. je vhodný pro restaurace, školní jídelny, lahůdkářství. Maximum zpracovávaného množství do 45 l. Tvar rukojeti umožňuje správné a pohodlné držení mixéru. Mixovací nůž, zvon a noha mixeru jsou z nerezu. Kryt motorového bloku je plastový. Variabilní rychlost v rozsahu 2300 až 9600 ot./min.
Mixer je vybaven systémem samoregulace rychlosti. Kompletně rozebíratelný nůž, zvon i noha mixeru umožňuje snadné čištění a jednoduchou údržbu a splňuje požadavky systému HACCP. Zvon je vybaven tříúrovňovým jištěním vodotěsnosti nohy mixéru. Vlisovaný nerez nůž mixeru je využíván pro přípravu polévek, hustých polévek a omáček a zaručuje perfektní hygienu. Standardní vybavení mixeru CMP 350 V.V.: mixovací nůž,
nástěnný držák na zavěšení, klíč umožňující rozebrat mixovací nůž.
RUČNÍ PONORNÝ MIXER ROBOT COUPE MP 350 Ultra C LED
34800
16.360,-
Ruční ponorný mixér MP 350 Ultra je vhodný pro restaurace, jesle, lahůdkářství. Nový přívodní kabel. Max. zpracovávané množství do 50 l. Kompletně rozebíratelný nůž a pata hřídele. Kryt motorového bloku je nerezový. Nerezová hřídel, zvon a nůž pro delší životnost (rozebíratelná hřídel a zvon). Vlisovaný nerez nůž modelu MP 350 Ultra je využíván pro přípravu polévek, hustých polévek a omáček a zaručuje perfektní hygienu. Kotouč na emulze pro provzdušnění studených nebo teplých omáček, které se zlehčí a napění. Zvon je vybaven tříúrovňovým vodotěsným těsněním. Standardní vybavení modelu MP 350 Ultra: mixovací nůž, nástěnný držák na zavěšení,líč umožňující rozebrat mixovací nůž
 
RUČNÍ PONORNÝ MIXER ROBOT COUPE MP 350 Ultra V.V.
34840L
18.120,-
Ruční ponorný mixér MP 350 V.V. Ultra je vhodný pro restaurace, jesle, lahůdkářství. Nový přívodní kabel. Max. zpracovávané množství do 50 l. Kompletně rozebíratelný nůž a pata hřídele. Kryt motorového bloku je nerezový. Model MP 350 V.V. Ultra je vybaven variabilní rychlostí v rozsahu 1500 až 9000 ot./min. Je vybaven systémem samoregulace rychlosti. Nerezová hřídel, zvon a nůž pro delší životnost (rozebíratelná hřídel a zvon). Vlisovaný nerez nůž modelu MP 350 V.V. Ultra je využíván pro přípravu polévek, hustých polévek a omáček a zaručuje perfektní hygienu. Kotouč na emulze pro provzdušnění studených nebo teplých omáček, které se zlehčí a napění. Zvon je vybaven tříúrovňovým vodotěsným těsněním. Standardní vybavení modelu MP 350 V.V. Ultra :mixovací nůž, nástěnný držák na zavěšení, klíč umožňující rozebrat mixovací nůž.
RUČNÍ PONORNÝ MIXER ROBOT COUPE MP 450 Ultra C LED
34810L
18.250,-
Ruční ponorný mixér MP 450 Ultra je vhodný pro restaurace, jesle, lahůdkářství. Nový odpojitelný přívodní kabel a nový navíjecí systém usnadňující uskladnění a prodlužující životnost kabelu. Nový přívodní kabel. Max. zpracovávané množství do 100 l.
Kompletně rozebíratelný nůž a pata hřídele. Kryt motorového bloku je nerezový. Nerezová hřídel, zvon a nůž pro delší životnost (rozebíratelná hřídel a zvon). Vlisovaný nerez nůž modelu MP 450 Ultra je využíván pro přípravu polévek, hustých polévek a omáček a zaručuje perfektní hygienu. Kotouč na emulze pro provzdušnění studených nebo teplých omáček, které se zlehčí a napění. Zvon je vybaven tříúrovňovým vodotěsným těsněním. Standardní vybavení modelu MP 450 Ultra: mixovací nůž,
nástěnný držák na zavěšení, klíč umožňující rozebrat mixovací nůž.
 
RUČNÍ PONORNÝ MIXER ROBOT COUPE MP 450 Ultra C V.V. LED
34850L
19.880,-
Ruční ponorný mixér MP 450 V.V. Ultra je vhodný pro restaurace, jesle, lahůdkářství. Nový přívodní kabel. Max. zpracovávané množství do 100 l. Kompletně rozebíratelný nůž a pata hřídele. Kryt motorového bloku je nerezový. Model MP 450 V.V. Ultra je vybaven variabilní rychlostí v rozsahu 1500 až 9000 ot./min. Je vybaven systémem samoregulace rychlosti. Nerezová hřídel, zvon a nůž pro delší životnost (rozebíratelná hřídel a zvon). Vlisovaný nerez nůž modelu MP 450 V.V. Ultra je využíván pro přípravu polévek, hustých polévek a omáček a zaručuje perfektní hygienu. Kotouč na emulze pro provzdušnění studených nebo teplých omáček, které se zlehčí a napění. Zvon je vybaven tříúrovňovým vodotěsným těsněním. Standardní vybavení modelu MP 450 V.V. Ultra:mixovací nůž, nástěnný držák na zavěšení, klíč umožňující rozebrat mixovací nůž.
RUČNÍ PONORNÝ MIXER ROBOT COUPE MP 550 Ultra
34820L
27.015,-
Ruční ponorný mixér MP 550 Ultra je vhodný pro restaurace, lahůdkářství a další velkokapacitní provozy. Nový odpojitelný přívodní kabel a nový navíjecí systém usnadňující uskladnění a prodlužující životnost kabelu. Nový přívodní kabel. Max. zpracovávané množství do 200 l. Kompletně rozebíratelný nůž a pata hřídele. Kryt motorového bloku je nerezový. Nerezová hřídel, zvon a nůž pro delší životnost (rozebíratelná hřídel a zvon). Vlisovaný nerez nůž modelu MP 550 Ultra je využíván pro přípravu polévek, hustých polévek a omáček a zaručuje perfektní hygienu. Kotouč na emulze pro provzdušnění studených nebo teplých omáček, které se zlehčí a napění. Zvon je vybaven tříúrovňovým vodotěsným těsněním. Doporučuje se používat s držákem.
Standardní vybavení modelu MP 550 Ultra: mixovací nůž, nástěnný držák na zavěšení,
klíč umožňující rozebrat mixovací nůž.
 
RUČNÍ PONORNÝ MIXER ROBOT COUPE MP 600 Ultra
34830L
33.525,-
Ruční ponorný mixér MP 600 Ultra je vhodný pro restaurace, lahůdkářství a další velkokapacitní provozy. Nový přívodní kabel. Max. zpracovávané množství do 300 l.
Kompletně rozebíratelný nůž a pata hřídele. Kryt motorového bloku je nerezový. Nerezová hřídel, zvon a nůž pro delší životnost (rozebíratelná hřídel a zvon). Vlisovaný nerez nůž modelu MP 600 Ultra je využíván pro přípravu polévek, hustých polévek a omáček a zaručuje perfektní hygienu. Kotouč na emulze pro provzdušnění studených nebo teplých omáček, které se zlehčí a napění. Zvon je vybaven tříúrovňovým vodotěsným těsněním. Doporučuje se používat s držákem. Standardní vybavení modelu MP 600 Ultra: mixovací nůž, nástěnný držák na zavěšení, klíč umožňující rozebrat mixovací nůž.
příslušenství pro ruční ponorné mixéry a šlehače
držák pro nádoby o Ø 330-650mm | 27363 7.450,-
držák pro nádoby o Ø 500-1000mm | 27364 7.450,-
držák pro nádoby o Ø 850-1300mm | 27365 8.140,-
Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.